Działalność charytatywna na rzecz dzieci i młodzieży stała się nieodłączną częścią  życia wielu z nas. Codzienna służba dla drugiego człowieka utwierdziła nas w przekonaniu, że tam, gdzie spotykają się dobra wola i chęć niesienia pomocy innym, człowiek znów odzyskuje wiarę w ludzi i tkwiące w każdym z nas miłosierdzie. W dzisiejszych czasach pełnych bezpardonowej walki, coraz trudniej jest o przejaw prawdziwie ludzkich odruchów.

Fundacja Podaj DOBRO jest organizacją pożytku publicznego. Jej głównym zadaniem jest inspirowanie wychowanków pieczy zastępczej do podejmowania wysiłku i systematycznej pracy by mogli odnaleźć się w dorosłym życiu. Od 2017 roku organizowany jest dla nich bieg przełajowy MAM w SOBIE SIŁĘ.

Zachęcamy do przekazywania 1,5% podatku na rzecz Fundacji. Aby to zrobić należy wypełnić część H formularza PIT, w pozycję nr 122 wpisując KRS Fundacji Podaj DOBRO, czyli: 0000367815, w pole nr 125 obliczoną kwotę 1,5% podatku. Zachęcamy do zaznaczenia w pozycji nr 127 zgody na ujawnienie swoich danych, a w pozycji 125 napisać kontakt do siebie jako darczyńcy. 

 

Ponadto możecie Państwo odliczyć 6% swojego dochodu wpłacając kwotę wpisując w tytule:
Na wsparcie rodzin zastępczych - darowizna/projekt RoZa
Dla potrzebujących - darowizna/pomoc potrzebującym


 

Nr konta BNP Paribas 72 1600 1462 1883 9586 3000 0001

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com

Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi nasz serwis! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami używanej przeglądarki.